Lezing Fryske Akademy bij jubileum buren St. Anthony Gasthuis
Fryske Akademy's buurman, het St. Anthony Gasthuis in Leeuwarden, bestaat 600 jaar. Van harte gefeliciteerd! Om dit bijzondere jubileum te vieren, wordt een groot aantal evenementen georganiseerd in en om het St. Anthony Gasthuis.
Op woensdag 5 februari om 15:00 uur 's middags is taalkundige Martijn Kingma van de Fryske Akademy en de Universiteit van Amsterdam uitgenodigd om een lezing te verzorgen over Friese dialecten. Hij zal vertellen over hoe de verschillende regio’s in het Fries klinken en hoe de Friezen zelf de regionale verschillen beleven.
Na de lezing is er de mogelijkheid om een rondleiding door het gebouw van de Fryske Akademy te volgen.
De toegang is gratis, maar aanmelding is wel noodzakelijk in verband met een beperkt aantal zitplaatsen. Aanmelden kan via e-mail.